Netcom har ikke dekning i Nyksund, så oppdateringer kommer ikke før jeg er hjemme igjen. “Dude, dette er en oppdatering”, “ja, jeg har klatret opp et fjell”.
Nyksund er flott, andre gang jeg er her faktisk. Utsikten er halleluja fra den unavngitte toppen på 185 moh eller noe. Nå har jeg ikke tid til å skrive mer, da vi skal kjøre fotoshoot her oppe i skyene. Panorama fra telefonen skal jeg se om jeg får lagt opp, men med en strek dekning garanterer jeg ingenting 😦
Din oppdatering er kommet vel frem. Og jeg kjenner meg vel igjen! Vannene på det siste bildet har både du og jeg ruslet rundt. Vi tok artige bilder i enden av vannet, på brekningen, hvor det så ut som om mutter og Sigrid stod på vannet… og med Storhamar bakenfor.
Flott panoramabilde også, selv om det ble lite.
Jepp, jeg husker det 🙂 Bildene blir små fordi jeg bad telefonen kompirimere dem maksimalt før opplasting 😉
Finnes det en måte å “reseize” dem på på telefonen, så hører jeg gjerne fra deg om det også.
Er en valgmulighet i blogg-appen.