Ikke lenge siden – hundre år – var Måkene på en “gjenforenings”tur til vannet vårt. Kroktjern! Dette gir vel liten–> ingen mening for utenforstående… men her er iallfall noen bilder fra turen (resten må du på facebook for å finne).
Ga sikkert liten mening dette her. Nå over til Drammen, et nærbilde av en katt og litt vinduer fra København!
Det blir en minimumsøkning på circa 1000% hva angår hyppighet av blogginnlegg den neste tiden. To bryllup, Hvalertur & Københavntur står i kø – ferdig -as a matter of fact! Stay tuned…!
…og jeg likte de 7 øverste som forteller at speidergenet ikke har sluknet 🙂 Teltliv er genialt. Jeg begriper ikke hva en skal med 1500 nye studenthybler i året når det finnes så mye bra telt?
Haha, du sier noe 😉 Det genet dør aldri, det bare lukter sånn(?!)
Likte de tre nederste bildene! Kjempefine! 🙂
Taaakk!